KOCAELİ LİNK VE İLAN REHBERİ
  KOCAELI KARAMURSEL EMLAK
 

2007
Firma Adı Konut Emlak E-mail konutemlak_karamursel@hotmail.com
Telefon 0262 452 28 58  Web www.konutemlak41.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Gücer İş Merkezi No :30 

Firma Adı Özbil Emlak E-mail ozbilemlak@mynet.com
Telefon 0538 816 57 64 Web 
Fax 0262 452 99 24 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Cumhuriyet Cad. Halk Bank Karşısı No : 23

Firma Adı Tayaman Emlak  E-mail tayamanemlak@hotmail.com
Telefon 0262 452 50 59 Web tayaman.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Kayacık Mah. İznik Yolu Cad. Mehmet Öncal Sok.No :54 Devlet Hastanesi Mevkii 

Firma Adı Tunç Emlak E-mail info@tuncgayrimenkul.com
Telefon 0262 452 26 36 Web www.tuncgayrimenkul.com 
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Devlet Yolu Üstü 1/1 Yaşar Doğu Cad. Dereköy

Firma Adı Ceyhun Emlak E-mail ceyhunemlakkaramursel@hotmail.com
Telefon 0262 454 55 07 Web www.ceyhunemlakkaramursel.com
Fax 0262 454 55 08 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Camiatik Mahallesi Amiral Cad.Devlet yolu altı Gökçimen Apt.No:72/A 

Firma Adı Yılmaz Emlak E-mail info@yilmazemlak41.com
Telefon 0262 467 47 44 Web www.yilmazemlak41.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Cumhuriyet Cad. Çarşı İçi No:59 Yalakdere 

Firma Adı Ereğli Emlak E-mail eregliemlak@hotmail.com
Telefon 0262 459 21 20 Web eregliemlak.org
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Ereğli Beldesi

Firma Adı Yıldız Emlak E-mail yildiz_emlak41@hotmail.com
Telefon 0262 452 85 42 Web 
Fax 0262 452 85 43 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Camiatik Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı Huzur Ap. Altı

Firma Adı Yavuz Emlak E-mail yavuzemlak41@hotmail.com
Telefon 0262 452 99 90 Web www.yavuzemlak41.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Cumhuriyet cad. Gücer İş Merkezi Kat:1 No:25

Firma Adı Evim Emlak E-mail meting41@hotmail.com
Telefon 0262 452 50 07 Web karamurselevimemlak.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Otogar Karşısı

Firma Adı Mercan Emlak E-mail info@mercanemlak.net
Telefon 0262 454 45 42 Web www.mercanemlak.net
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Fatih Sultan Bulvarı No : 7

Firma Adı Şirin Emlak E-mail info@sirinemlak.net
Telefon 0262 452 74 99 Web www.sirinemlak.net
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Devlet Yolu Altın Eski Karacan Sineması yanı Betonyol

Firma Adı Marmara Emlak E-mail destek@marmaraemlak.org
Telefon 0262 452 13 85 Web www.marmaraemlak.org
Fax 0262 452 27 72 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Hacı Mehmet Mah. Karaca Sineması Yanı : 116 - b Betonyol 

Firma Adı Ak Emlak E-mail kilic4341@hotmail.com
Telefon 0262 454 43 41 Web www.akemlak41.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
İznik Sapağı Hikmet Özbağcı İlkögretim Okulu Yanı Alişan Apt. A Blok No:1 Kat:1 

Firma Adı Hanem Emlak E-mail info@hanememlak.com
Telefon 0262 452 35 22 Web www.hanememlak.com
Fax  Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
İsmailağa Mah. Park Cad. Ilgaz Apt. No:10/D

Firma Adı Uğurlu Emlak E-mail 
Telefon 0262 452 14 52 Web www.ugurluemlak41.com
Fax 0262 452 30 24 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Cami Atik

Firma Adı Sinan Emlak E-mail sinanemlak41@hotmail.com
Telefon 0262 452 81 01 Web 
Fax 0262 452 81 01 Şehir KOCAELİ / KARAMÜRSEL
Gökgün Apt. Altı
 

 
  Aktif 22238 ziyaretçi  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=